
Galambos Lajcsi: gondolom valaki ezzel állt bosszút - videóval
Ahogy arról korábban beszámoltunk, óriási öröm érte múlt kedden reggel Rúzsa Magdit és családját, miután megszülettek a hármasikrei.
Az énekesnő közösségi oldalán számolt be a gólyahírről még február 2-án.
"Örömmel értesítek mindenkit, hogy tegnap reggel megszülettek a kisbabáink. Most még nehéz szavakba önteni az érzéseinket. Boldogság van” - írta Rúzsa Magdi.
Az énekesnő hármas ikreket - egy lányt és két fiút - hozott világra. Lujza, Keve és Zalán a bejegyzés szerint a Honvédkórházban született.
Rúzsa Magdi férje, Simon Vilmos egy Micimackót ábrázoló képpel várta otthon kedvesét, amelyen a népszerű mesefigura egy szív alakú lufit tart a kezében, benne a gyerekek nevével - erről az énekesnő számolt be az közösségi oldalának Story részében.

Fotó: Instagram/ruzsamagdolna

Galambos Lajcsi: gondolom valaki ezzel állt bosszút - videóval

Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van

Kucsera Gábor: Itthon békésen sétálgathatunk a karácsonyi vásárokban, hiszen nálunk nincsenek terrortámadások

Nem akárki lépett be a TV 2 stúdiójába, még Fejes Tominak is leesett az álla

Megható pillanatok az Újratervezésben

Kasza Tibi: a forgatás egy bábeli zűrzavarra emlékeztetett

Újratervezés karácsonyi különkiadás: Új otthon, új remények a bácsalmási tragédia után

Kedvenc magyar éttermében járt Leslie Mandoki, Andy Vajnáról is megemlékezett

Kéményből jött a segélykiáltás: A pomázi tűzoltók ledöbbentek, ki rekedt odabent

Őrült pillanat lett a világ legviccesebb természetfotója

Hétvégi meteorözön: Minden eddiginél fényesebb égi show-t ígérnek a Geminidák

Megkezdődött az Adni Öröm! adománygyűjtő akció