2025. november 26. szerda, Virág
4°C Budapest

Április 17-től vadonatúj részekkel jön a Hal a tortán!

Újra sztárok ragadnak fakanalat a SuperTV2 legendás gasztro-reality-jében. Április 17-től a Hal a tortán vadonatúj részeiben ismét felvonultatja a sztárvilág színe-javát, akik igyekeznek meggyőzni vacsoratársaikat arról, ők a legjobb amatőr szakácsok a héten.
Tenyek.hu
2023. április 03., hétfő 13:44
Vágólapra másolva!

Premier epizódokkal tér vissza a TV2 Csoport legendás gasztroműsora, a Hal a tortán! A műsor háziasszonya ezúttal is Gáspár Bea, aki jótanácsokkal látja el a szereplőket a kisboltban, ahol a főzéshez szükséges alapanyagokat beszerzik, ám néha egy-egy csavarral megnehezíti a sztárok dolgát.

Az első héten ráadásul kisebbik lánya, Virág is megméreti magát, ő lesz a heti mezőny legfiatalabb házigazdája. 

- nyilatkozta Gáspár Bea.


Jókedvű sztorizgatások, színes produkciók, meghökkentő receptek, beszólogatás, őszinte elismerés és persze igazi versenyszellem kíséri az egész héten át tartó vacsorashow-t, aminek végén kiderül, ki a legjobb szakács.

Az első hét versenyzői Kelemen Anna, Szabó András Csuti, Szorcsik Viki, Gáspár Virág és Kökény Attila lesznek. A gasztro-reality további részeiben a nézők láthatják még mások mellett Valkusz Milánt, Schobert Larát, Molnár Anikót, Sári Évit, Smaltig Dalmát és Zámbó Krisztiánt is.

Hal a tortán – április 17-től hétköznap esténként 21 órától a SuperTV2 műsorán.

 

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk