
A showbusiness dinasztia: Leslie Mandoki lánya letarolta a német nézettségi listákat
Három év telt el azóta, hogy Sydney van den Bosch dupla maszektómián esett át, miután egy speciális vizsgálat kimutatta, édesanyjával mindketten hajlamosak a mellrákra. Az első beavatkozás előtt ráadásul egy csomót mutatott ki a mammográfia eredménye, ami miatt a TV2 Szerencselánya úgy döntött, mindkét mellét eltávolíttatja. A műtét sikeres volt, a kezelések viszont ezzel még nem értek véget. A gyönyörű modell rendszeresen jár vizsgálatokra, most pedig Instagram-oldalán bejelentette, hamarosan egy újabb beavatkozás vár rá.
903 napja műtöttek és 9 nap múlva újra ott leszek. Hogy féltem-e 3 éve? Nem. Hogy most félek-e: Igen. Mindenki annyi terhet kap a sorstól amennyit elbír, de kezdem azt érezni, hogy egy picivel többet kaptam a kelleténél. Mostanában csak azt mondom, hogy egy “gyógyegér” vagyok sajnos nem túl ideális genetikával és rengeteg szerencsével. Hogy miért írom le ezeket a sorokat? Mert másnak is lehet ilyen hajlama, én magam is járok szűrővizsgálatokra, a kétoldali masztektómiám nem azt jelentette, hogy többet nem kell vizsgálatokra járnom csupán annyit, hogy nyugodtan alhatok
– írta kedd este közösségi oldalán, hozzátéve, ő mindenkinek azt javasolja, hogy ne sajnálja az időt a vizsgálatokra.

A fotó illusztráció: TV2 Play
A bejegyzés alá szinte azonnal záporozni kezdtek a kommentek, többen kitartást és mielőbbi gyógyulást kívántak a modellnek, de volt, aki együttérzését fejezte ki. „Én körülbelül 790 napja vagyok túl a masztektómián, már csak a nőgyógyászati rész van hátha, de az még picit ráér” – írta egy hozzászóló, egy másik kommentelő pedig elmondta, éppen tegnap volt mammográfián, évek óta jár vizsgálatokra.

A showbusiness dinasztia: Leslie Mandoki lánya letarolta a német nézettségi listákat

Tovább tart a varázslat: június végéig látogatható a Harry Potter-kiállítás Szentendrén

Az Exatlon Hungary csapatai a Nagy Duett sztárvendégei

Aggódik Liptai Claudia: megsérült a lánya A Nagy Duett próbáján

Nagymama lesz Szandi, videóval jelentette be Bogdán Blanka

Dráma a színfalak mögött: Lakatos Laci majdnem mindent elfelejtett

Afrikában várja a gépét a Kincsvadászok kereskedője

Leslie Mandoki új Bayern-himnusza a csapatot a döntőbe viszi

Csapatban is bizonyíthatnak A Nagy Duett versenyzői

Március 23-án visszatér az Exatlon Hungary!

Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere

Új lakó hódít Nyíregyházán: megszületett a park legifjabb sztárja - videóval