A Turtle Beachen engedi ki a gőzt a magyar milliárdos felesége, lencsevégre kapták a vakáción

Napfény, tengerpart és a végtelen óceán, megvan minden, ami a kikapcsolódáshoz kell.

Télből a nyárba utazott, Polgár Árpád és felesége Polgár Tünde, ugyanis a házaspár kétlaki életet él, Magyarország és Florida között osztja meg a mindennapjait. Ám az elmúlt hetek máshogy teltek, mint korábban. Az amerikai otthonunkban hatalmas pusztítást okozott a Milton hurrikán, és rengeteg feladatot ró rájuk a helyreállítási munkálatok lebonyolítása. Érthető, hogy a műkereskedő hitvese igyekszik megtalálni a feszültséglevezetés legmegfelelőbb formáját.

A lelki feltöltődésre Tünde a legegyszerűbb, de a legnagyszerűbb formát választotta. A Sarasotai Turtle Beachet látogatta meg.

A közösségi oldalán megmutatta azt a csodálatos környezetet is, ami a szeme elé tárult. Nemcsak a csillogó fehér homok volt varázslatos, hanem az óceán végtelenbe nyúló messzesége is. Ám a legmegkapóbb pillanat az, ahogy Tünde önfeledt nevetéssel bokáig gázol a vízben.

A képek IDE kattintva láthatóak.

Fotó: Tv2 Mokka

2024. november 25. 19:47
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
8 pontban gyűjtötte össze a Tisza Párt válságjeleit a Nézőpont Intézet.
Újabb fontos bejelentést tett az Otthon Start Programról Panyi Miklós államtitkár a kormány közösségi oldalán szomba...
A nemrég rabosított Zelcsényi Miklós készíti elő Magyar Péterék nagykanizsai kongresszusát – erről maga közölt egy f...
Brutális felvételek készültek arról, ahogy két muszlim férfi ütötte és rúgta a rendőröket egy manchesteri repülőtére...