
Durva cidrivel ér véget az év

Fotók: police.hu
Másfél nappal a történtek után, május 10-én délután érkezett jelzés a rendőrséghez, hogy Vasad térségében, egy szántóföldről a lekaszált lucerna egy részét valaki elvitte, amellyel 100 ezer forint kárt okozott – közölte a rendőrség.
A helyi körzeti megbízott hamar rövidre zárta a felderítést, társadalmi kapcsolatai révén információkat kapott egy fehér autóról, egy barna, lucernával megpakolt utánfutóról. A pilisi tulajdonos telkén a szőnyegként leterített, száradó takarmányt is megtalálták. A férfi beismerte a lopást, ráadásul az is kiderült, a járművezetéstől korábban eltiltották, ennek okán az is a bűnlajstromára került.
A Monori Rendőrkapitányság lopás, illetve járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.
Az elfogás után a bilincselő rendőr egy közös képet is készített a gyanúsítottal.


Durva cidrivel ér véget az év

Őrület, hogy mikkel terhelték a segélyhívót

Így vészelhetik át a kutyák és gazdijaik a szilvesztert

Újabb roham indult a boltokban, több oka is van

Razzia a Király utcában, két legyet "ütöttek" egy csapásra

Tízezernél is több esethez vonultak a mentők és tűzoltók az ünnepekkor

Halálos tűz ütött ki Üllőn, hentesek próbáltak életet menteni

Óriási autósüldözés zajlott Budapesten, újabb részletek derültek ki

Kiadták a riasztást, veszély áll a háttérben

Szétroncsolta egy 15 éves fiú kezét a petárda

Nem kegyelmez az időjárás, kemény éjszaka előtt állunk

Fülöp Attila: 101 új mentőautóval bővül az Országos Mentőszolgálat flottája 2026 elejéig