A több napos luxus tengeri hajóút után most egy balatoni vitorláson hódol szenvedélyének Magyarország egyik leggazdagabb embere

A multimilliárdos szíve a luxusutazások ellenére mindig visszahúz a magyar tengerhez.

Néhány hete érkezett haza óceánjárós utazásáról Jákob Zoltán, most azonban a Balatonon bontott vitorlát a Tények Plusz stábjával. Magyarország egyik leggazdagabb embere nem kérkedni szeretne a vagyonával, sokkal inkább példát mutatni másoknak, hiszen a fényűzést maximálisan önerőből érte el. Utazásai a látszat ellenére ugyanakkor nem csak a luxusról szólnak, hanem sokkal inkább egy belső fejlődésről. 

Az utazásban az a jó, hogy mindig tudsz valami újat tapasztalni. Vagy a természeti szépségekben, mint mondjuk a Maldív-szigetek csodálatos színei, vagy a különböző kultúrák sokszínűségében 

– mesélte az üzletember.

Habár Jákob Zoli igazán kalandvágyó, sokszor azonban szeret csak a Balatonon vitorlázni. Elárulta, hogy a csend, a hűvös balatoni szellő és a romantika nem csak nyáron, de akár télen is visszahúzza a szívét a magyar tengerhez, ezt az élményt pedig szeretné mással is megosztani. A következő Nagy Ő éppen ezért olyan párt keres maga mellé, aki szeret utazni, hogy ne csak életét, de élményeit is megoszthassa jövendőbelijével. 

2023. augusztus 12. 13:32
Magyarország legnagyobb politikai erejének, egész Európa legfontosabb politikai mozgalmának nevezte a Békemenetet a ...
Rekordszámú résztvevő gyűlt össze az idei Békemeneten csütörtökön Budapesten. A helyszíni tudósítások szerint soha n...
Hatalmas lyukakat fedezett fel a tiszás "tömegben" a 24.hu újságírója, így már az ellenzéki média is elismeri a Béke...
Összehasonlíthatatlanul többen voltak a Békemeneten – jelentette ki a Tények megkeresésére ifjabb Lomniczi Zoltán.
A Békemenet egyértelműen megmutatta, hogy továbbra is hatalmas tömegtámogatottsága van a kormány politikájának – mon...
Kiemelt jelentőségűnek tartják az anglikán és a katolikus egyház kapcsolatainak történetében.
Kétszer annyi kamerát szereltetett volna fel és több biztonsági őrt akart a párizsi Louvre igazgatója már korábban. ...
Kétszer annyian voltak a Békemeneten, mint a Tisza párt háborús menetén. Ezt írta a közösségi médiában Orbán Viktor....
Ez lehet az emberiség energiafüggetlenségének kulcsa.
Nyomdafestéket nem tűrő jelzőkkel alázták meg a TV2 riporterét a Tisza Párt október 23-i rendezvényén. Magyar Péter ...