
Nem minden árverés sikertörténet: meglepő veszteségeket tárt fel egy kutatás
A váratlan helyzetekben bővelkedő Házasság első látásra második évada hétfő este 19 óra 55 perckor kezdődik. A TV2 sikerműsorában ismét hat pár mondja ki a boldogító igent, akik leplezetlen őszinteséggel mutatják meg közös életük első mozzanatait, akár hullámhegyről, akár hullámvölgyről van szó.
Tóth Melinda pszichológus és Nyírő András író, párkapcsolati szakértő a hétfői Mokkacinoban beszéltek a jelentkezőkről és a kiválasztott szereplőkről. A szakértők szerintvalamennyien színes egyéniségek, emiatt pedig rengeteg érdekes szituáció lesz az évadban.
Mindenki már az elejétől elengedi magát, és olyan mintha a négy fal között, vagy kamerák nélkül lenne
- mondta Tóth Melinda.
Kiderült az is, hogy impulzív viselkedésformák tanúi lehetnek majd a nézők.
Az érzelmeké lesz a főszerep. Ám nemcsak emiatt fogja a képernyőre szegezni a tekinteteket.
Nyírő András szerint olyan párkapcsolati problémákról lesz majd benne szó, ami sokakat érint. Mintha tükröt tartana a nézők elé. Ez nemcsak a nehézségekkel való szembenézést segíteni, hanem a megfelelő megoldás megtalálását is.

Nem minden árverés sikertörténet: meglepő veszteségeket tárt fel egy kutatás

Könnyek és küzdelem az Exatlonban: megrázó vallomás előzte meg a viadalt

Már nem titok: Első gyermekét várja Palvin Barbara - videóval

Gyászol az ELTE, váratlanul meghalt egy 23 éves diák

Megdőlt a tízezres mítosz? Meglepő felfedezést tettek a kutatók

A végjáték elkezdődött: újabb két álom tört darabokra az Exatlonban

Titokzatos óceáni jelenség boríthatja fel a világ klímáját

Megható fotóval köszöntötte fiát és feleségét Király Viktor

Fáradtsággal indul, majd évekre megváltoztathatja az életet

„Köztünk nincs konfliktus” – mégis szakított a Nagy Ő álompárja

Május 25-től jön az ország kedvenc lakásfelújító showja, az Újratervezés

„Orvost! Orvost!” – Vérfagyasztó pillanatok az Exatlonban