21 évvel fiatalabb nőbe szeretett bele Balogh Edina volt férje - Fotók

A zenész egy 27 éves szépségkirálynő oldalán találta meg a boldogságot.

Nemrégiben a válás mellett döntött férjével Balogh Edina, aki már a Farm VIP negyedik évadában is leánykori nevével szerepelt.

A kétgyermekes édesanya elmondása szerint már a műsor idején is egy önismereti utazáson vett részt, ám úgy tűnik volt párja, Som Krisztián lelkét sem kellett sokáig félteni.

A tehetséges zenészre - aki fotósként is tevékenykedik - rátalált a boldogság, méghozzá egy 27 éves szépségkirálynő személyében - szúrta ki a Blikk.

Az apukának Csonka Rebeka, a 2019-es Magyarország Szépe verseny egyik döntőse rabolta el a szívét. Akkoriban a szépségverseny legszebb mosolyának járó díját is ő nyerte el, ezzel második udvarhölgy, azaz harmadik helyezett lett.

A minap Krisztián egy fotósorozatot is készített bájos kedveséről, amit ő büszkén osztott meg Instagram-oldalán.

Ahogy Ő lát, úgy nem lát senki... szerelmem fotó

– írta a sorozathoz Rebeka.


Azonban nem ez az első fotó, mely bizonyítja kettejük kapcsolatát.

Rebeka már december közepén közös képet posztolt szíve választottjával, melyen szorosan fogják egymás kezét.

Köszönöm a Jóistennek, hogy megadta nekem ezt az éteri csodát. Érted minden eddig elhullajtott könnyemet újra elsírnám. Otthon vagyok tenálad... én Bizonyságom!

- írta a szenvedélyes felvételhez.

Forrás: Csonka Rebeka hivatalos Instagram-oldala

Címlapfotó: TV2 Farm VIP

2024. január 08. 10:50
Öt év letöltendő börtönbüntetésre ítélte a bíróság Kirgizisztánban egy független, a kormányt többször bíráló hírport...
Vasárnap este ismét a felhőtlen szórakozásé a főszerep, hiszen jön a Sztárban Sztár All Stars újabb fordulója. Az el...
A rendőrség visszavonta Ruszin-Szendi Romulusz volt vezérkari főnök fegyverviselési engedélyét.
Röszkénél derült ki, hogy a migránsok nem menekültek - értékelte a miniszterelnök a tíz évvel ezelőtti eseményeket p...
Letartóztatták azt a pedofil férfit, aki megerőszakolt egy kisfiút Dunaújvárosban pár nappal ezelőtt.
A Nézőpont Intézet közvélemény-kutatásából kiderül, hogy a Tisza Párt elnökével még saját szavazóinak abszolút többs...