2025. november 19. szerda, Erzsébet
2°C Budapest

Bűntársai végezték ki a 69 éves csaló nőt, kiderült a banda minden sunyi ügye

Ingatlancsalásokból gazdagodtak meg, a rendőrök emiatt kezdtek nyomozni, közben derült fény a gyilkosságra.
Tenyek.hu
2024. február 13., kedd 08:06
Vágólapra másolva!

Egy kút mélyéről hoztak fel a kutató-mentők egy holttestet Cegléden egy tanyán a minap, az asszonyt a bűntársai ölték meg, miután összevesztek egymással. A 69 éves nő és a társai ingatlancsalásokból gazdagodtak meg. Az áldozat volt az egyik stróman.

– mondta Suszter Tamás ezredes.

Az asszonyt egy férfi és egy nőtársa fojtotta meg, őket a napokban gyanúsították meg a gyilkossággal.

A nő rengeteg ingatlancsalási ügyben volt érintett, egy idő után viszont valószínűleg beleszólt abba, hogy a társai mit, hogyan csinálnak.

– tette hozzá Suszter Tamás.

A bűnbanda az elmúlt években 17 Balaton-parti és Budapest környéki ingatlant adtak el, ráadásul praktizáló ügyvédek és banki-földhivatali ügyintézők is segítették őket.

Mindezt a tulajdonosok beleegyezése és tudta nélkül, hamis ajándékozási vagy adás-vételi szerződések felhasználásával.

A rendőrök hónapok óta nyomoznak az ingatlancsalási ügyben. Eddig 21 gyanúsítottat hallgattak ki, 6-an pedig már letartóztatásban vannak. Eközben derült ki, hogy a szervezet egyik tagját megölték. Információink szerint a csoport tagjai közül egyébként többen is beismerő vallomást tettek, a csalók viszont egymásra mutogatnak, mindenki magát próbálja menteni.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk