2025. november 07. péntek, Rezső
15°C Budapest

Bozótvágót szegezett kislánya nyakához a soroksári túszejtő, a TEK-nek kellett beavatkoznia - Videó

A férfi csapdát állított, majd lecsapott. Most emeltek vádat ellene. 
Tenyek.hu
2023. március 20., hétfő 17:36
Vágólapra másolva!

2020-ban szakított egy nő egyiptomi állampolgárságú élettársával, ezt követően a férfi el is költözött a Budapest XXIII. kerületében lévő házból. Közös gyerekük az anyánál maradt, apja viszont nem tudta lenyelni, hogy exének már új párja van, és így vele kell együtt élnie a 8 éves kislánynak.

Ezek után, 2022. augusztus 23-án délelőtt a 42 éves férfi volt partnere soroksári otthonához ment, tudta, hogy csak lánya és annak nagyapja vannak otthon. Egy csomagot akasztott a kapura csalinak, majd elrejtőzött.

Az idős férfi kiszúrta az ajándéknak álcázott tárgyat, ezért kiment érte a gyerekkel. Ekkor az apa beugrott az udvarra, ellökte a nagyapát, a kislányt pedig felkapta, és bemenekült vele a házba, majd kulcsra zárta az ajtót.

Végig tartotta a gyereket, közben egy bozótvágó kést szorított a nyakához, és azt kiabálta, ha nem megy oda az exe, megöli a kislányt, és mindenki mást, aki megpróbál bemenni, végül magával is végez.

A gyereket a Terrorelhárítási Központ emberei szabadították ki a házból, akinek pszichés traumát okozott a túszdráma.

Sanyargatással, kiskorú ellen elkövetett személyi szabadság megsértésével és magánlaksértéssel vádolja az ügyészség a férfit, akivel szemben börtönbüntetést indítványoztak – áll a hétfői közleményükben.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk