
Nem kegyelmez az időjárás, kemény éjszaka előtt állunk
A rendőrök a moldovai rendszámú kamion műszaki mentése idejére a 138-as kilométertől a 174-es kilométerig zárták le az autópályát, mindkét irányban. A forgalmat a 35-ös és a 3-as főútra útra terelik.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a kamion tartálya sérült meg, a veszélyes anyag az úttestre került, annak eltávolításáig zárták le az érintett szakaszt.
A tűzoltók a kamiont egy földútra kísérték, ahová egy mentesítő járművet várnak, annak segítségével fogják majd fel a veszélyes anyagot.

Fotó: Illusztráció (Shutterstock)
A katasztrófavédelem mobil laborja a lezáráshoz legközelebb eső településen, Hejőkürt utcáin ellenőrzi a levegő minőségét. Más egységek a környéken gázérzékelővel vizsgálják, került-e a levegőbe a veszélyes anyagból.
Azt kérik, hogy az autósok fokozott óvatossággal közelítsék meg a környéket, és ha tehetik, válasszanak másik útvonalat.
Forrás: MTI

Nem kegyelmez az időjárás, kemény éjszaka előtt állunk

Fülöp Attila: 101 új mentőautóval bővül az Országos Mentőszolgálat flottája 2026 elejéig

Tragédia Cegléden: Nem baleset miatt rohantak a mentők

Különleges traffi mért Szegeden az ünnepekkor, így kívántak boldog karácsonyt

Lezuhant egy ember karácsonykor, mentő és tűzoltó vonult ki a budai alsó rakparthoz

Időjárás-jelentés: Kiderült, mi vár ránk az év utolsó hétvégéjén

Karácsonyi tragédia Szentlőrincen: süteménnyel a kezében halt meg egy férfi

Döbbenetes videó: Egy óriás andalgott Jobbágyi utcáin

Csodálatos képek: Fehérbe borult magyar vidéket fotóztak karácsonykor

Rendőrök és a TEK is kivonult szenteste délutánján a rácalmási temetőbe, drámába torkollott az ünnep a településen

Szörnyű tragédia történt szenteste Algyőn, kék fény villant fel karácsonyi világítás helyett

Felborult egy mentőautó Tatabánya egyik legforgalmasabb útján