
Irgalom nélkül: Nyolc órán át szenvedett az öttevényi gázoló áldozata
Megállás nélkül továbbhajtott egy sofőr, miután elgázolt egy 55 éves kerékpárost.
Tenyek.hu 2022. október 14., péntek 10:56
Az 1-es főúton autózott egy sofőr Öttevény felől Abda irányába szerda este, amikor bekövetkezett a szerencsétlenség. A 136-os kilométerszelvénynél nem tartott megfelelő oldaltávolságot a mellette guruló kerékpáros férfival szemben, így elsodorta őt. Az 55 éves biciklis egy füves árokba csapódott, és súlyos sérüléseket szenvedett. A sofőr megállás és segítségnyújtás nélkül távozott a helyszínről - írta a police.hu.
Az út szélén fekvő kerékpárosról a rendőrségre csütörtök hajnalban érkezett bejelentés, ezt követően a férfit a mentők kórházba szállították.
A rendőrök a baleset helyszínén talált, letört gépkocsialkatrész segítségével az elkövetőt rövid időn belül beazonosították. A 39 éves gázolót végül csütörtök este elfogták, és a Győri Rendőrkapitányságra előállították.
A balesetet okozó győri férfit a rendőrök segítségnyújtás elmulasztása bűntette, valamint közúti baleset gondatlan okozása vétsége elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, és őrizetbe vették.
+Ez is érdekelheti

Egy Nógrád vármegyei óvodában is felütötte a fejét a veszélyes vírus

Háromezer forintért akartak agyonverni egy 77 éves férfit

Ruhásszekrénybe bújt a rendőrök elől a rabló

Helyreigazítás

Sokkoló videó készült a szentmártonkátái halálos horrorbalesetről

Sztrókot kapott vezetés közben egy nő, árokba hajtott – Fotó

Kalapács alá kerülnek az álomautók Óbudán

Letartóztatták a férfit, aki megölte volt élettársát Szolnokon

Elrabolta volt barátnőjét egy hajdú-bihari férfi, megverte és ruha nélkül az utcán hagyta

Újabb fejlemény ByeAlex drogügyében: megszólalt a rendőrség

24 év után rács mögött az ajkai gyilkos szeretők

Csákánnyal akarta megölni volt élettársát egy férfi




