
Hajtóvadászat után elfogták az angyalföldi gyilkosság gyanúsítottját
Dóka Imre közölte: szerdán későn este érkezett a jelzés, hogy feltehetően szén-monoxid-mérgezés miatt ketten is rosszul lettek Pécs északnyugati külvárosában, egy családi házban.
Mire a tűzoltók a helyszínre érkeztek, egy ember már meghalt, a másik pedig rosszullétre panaszkodott.
A tűzoltók az alagsorban elhelyezett gázkazán közelében magas koncentrációjú szén-monoxidot mértek. Valószínűleg a rosszul működő fűtőberendezés és a szellőzés hiánya vezetett a mérgező gáz kialakulásához - írta a szóvivő-helyettes, hozzátéve, hogy a házban nem volt szén-monoxid-érzékelő.
MTI//A címlapfotó illusztráció (MTI)

Hajtóvadászat után elfogták az angyalföldi gyilkosság gyanúsítottját

Megölhették Dudás Mikit, nyomoz a rendőrség

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

Fiatal nő holttestére bukkantak egy angyalföldi lakásban, borzalmas horror miatt indított hajtóvadászatot a rendőrség

Döbbenetes részletek derültek ki a budai tűzesetről, nem baleset

Húsvágó bárddal esett neki párjának egy nő Kecskeméten, borzalmas vége lett

Bozótvágóval esett neki munkatársának egy férfi Gyömrőn

Óriási bejelentést tett a Mercedes, Magyarországon fogják gyártani az egyik legnépszerűbb modellt

Dukai Miklós: Mintegy 200 ezer rászoruló jut most is ingyenes tüzelőanyaghoz

Egészségügyi kockázat miatt vonták ki a népszerű márka tápszereit a forgalomból

Újabb részletek derültek ki a kőbányai gyilkosságról

Operatív Törzs: teljes kapacitással dolgoznak a közútkezelők, a katasztrófavédelem, a mentők és a hatóságok a havazás miatt