
„A döntés a mi kezünkben van” – rajongóinak üzent Pápai Joci

„MINDENKI KELL” – írta Kovács Ákos közösségi oldalán, szavazásra buzdítva rajongóit (is), és megosztott egy fotót, melyen ő és felesége adják le szavatukat.
Egy első szavazóval megerősítve leadtuk szavazatunkat ezen a hol borongós, hol verőfényes napon. Aki nem akar lemaradni erről a négyévente adódó lehetőségről, jó ha igyekszik, mert nálunk komoly sor volt
– számolt be Ákos.
A zenész emlékeztetett, hogy a Mandiner vele készített, immár 4 éves interjúja a mai napig érvényes. (Az interjú ITT olvasható.)
Az országos választási idegfeszültséget enyhítendő, MA este közzétesszük a január végi zenekari csapatépítő disznótor szórakoztató és kalóriadús útifilmjét a videócsatornánkon!
– jelentette be.

„A döntés a mi kezünkben van” – rajongóinak üzent Pápai Joci

Újra apa lesz Kovács Áron, édes fotókkal tudatta

Könnyek A Nagy Duett fináléjában, ők a nyertesek - Videó

Szoros párbaj után távozott az első Kihívó az Exatlonból

Elérkezett a döntő: kiderül melyik páros nyeri A Nagy Duettet

Brutális támadás áldozata lett Vida Gábor, mentőhelikopter vitte el

Gyászol Leslie Mandoki, közös fotóval búcsúzik Mario Adorftól

Pataky Attila keményen helyre tette Magyar Pétert, és megüzente, hogy nem akármilyen Fidesz-győzelmet vár vasárnap

Meghalt Jancsik Ferenc

Izgalmas fináléval búcsúzik szombaton A Nagy Duett

Jön a párbajok éjszakája - kiderül, hogy Bajnok vagy Kihívó lány búcsúzik

A mi történetünk: Oláh Gergő és a zene közösségteremtő ereje