
Megmutatta kislányát Pély Barna, egy éves lett Abigél

Hatalmas meglepetés érte a Nagy Ő villájában lakó lányokat: váratlanul Ördög Nóra toppant be hozzájuk. A műsorvezető azonnal jelezte, nem költözik be, érkezésének azonban komoly oka van.
Ördög Nóra elárulta, hogy 25 éve ismeri a Nagy Ő-t, és kíváncsi lett arra, kik is valójában azok a nők, akik most az ő szívéért küzdenek. Ezért egy különleges játékra hívta a lányokat.
Szeretnélek egy kicsit közelebbről megismerni benneteket
– mondta, majd bejelentette: élő sakkjátékká alakítják a villát. A szabály egyszerű volt: az állításokra a lányoknak előre vagy hátra kellett lépniük attól függően, igaznak vagy hamisnak érezték azokat.
A játék során kemény kérdések kerültek elő: ki érzi magát különlegesebbnek András mellett, kivel lehetne nyugodt élete, és volt-e olyan helyzet, amikor nem voltak teljesen őszinték vele.
Volt olyan, amikor inkább úgy csináltam, mintha meg se hallanám, mert nem akartam megbántani
- ismerte el Gina.
A feszültség akkor nőtt igazán, amikor szóba került az érzelmi manipuláció is. Többen bevallották, hogy „bevetették a női energiákat”, míg másokat a hatalom rózsáját birtokló Kiara hátralépésre kötelezett.
Úgy éreztem, mintha csak azért csinálná, mert nála van a hatalom
– fogalmazott Panna.
Ördög Nóra szerint azonban éppen ez volt a cél: A játék végére meg akarta látni, hogy pontosan hogyan is állnak a versenyzők Stohl Andráshoz.

Megmutatta kislányát Pély Barna, egy éves lett Abigél

Meghalt Körmendi István

Gyászol a nemzeti színház, meghalt a magyar művész

Egyetlen apró lépésen múlhat az óraátállítás utáni biológiai ritmus

Érti, vagy csak utánozza? Megdöbbentő eredmény az AI-ról

A Nagy Duett profi énekeseinek dalait is színpadra viszik az elődöntős párosok

Zsír vagy izom? – Nem minden fogyás egyforma

,,Megszületett a kisfiam” - Apa lett a Séfek Séfe versenyzője

Újabb dráma az Exatlonban, egymásnak feszültek a Bajnokok

Két nappal a meccs előtt otthagyta a magyar válogatottat a fiatal középpályás

Gyászol a volt válogatott futballsztár, 2 gyereke maradt félárván

Veszélyben a nyári vakáció? – Kritikus döntés előtt az utazni vágyók


