
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

A Séfek Séfe legújabb évada elképesztő izgalmakkal és váratlan fordulatokkal tér vissza a képernyőre. A forgatás során olyan drámai esemény is történt, amire sem a versenyzők, sem a készítők nem számítottak: az egyik játékost egészségügyi okok miatt mentő vitte el, és kérdésessé vált, folytathatja-e a megmérettetést. Hogy hogyan alakul a sorsa, az a műsorból kiderül.
A tét idén is hatalmas, és a versenyzők a végsőkig mennek a fődíjért. A piros, zöld és fekete csapat tagjai minden eddiginél jobban összefeszülnek: komoly viták, éles konfliktusok és feszült pillanatok várhatók – de a humor és a nevetés sem marad el. A cél mindenki szeme előtt ott lebeg: a 6. győztest, Szántó Szabolcsot követve megnyerni a Séfek Séfe címet, a 10 millió forintos fődíjat, és a 2 hetes szakmai továbbképzést.

A profik és amatőrök csatájában ezúttal is meglepő alapanyagok kerülnek elő: a versenyzőknek meg kellett küzdeniük többek között marhatőggyel, malac méhlepénnyel és kacsanyelvvel is.
A válogató adásokban a Séfek most is kizárólag a kapott tányér alapján döntik el, kit juttatnak tovább. Majd a 3 napos tréningen, izzasztó feladatokkal újabb kihívások elé állítva a jelentkezőket kiválasztják csapattagjaikat, akik közül a végén az egész mezőnyből csupán egy maradhat.

A verseny utolsó szakaszában, a döntőben most is kétórás feszített munka vár a legjobbakra, hogy bizonyítsanak, ám addig még rengeteg megmérettetésen kell túlesniük, és amennyire csak lehetséges, össze kell csiszolódniuk Séfjeikkel és csapattársaikkal egyaránt.
Séfek Séfe február 16-tól minden hétköznap este a TV2-n!

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát