
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Elkezdődött a forgatás az Újratervezés legújabb epizódjaihoz, ahol a sorozat eddigi műsorvezetőihez, Stohl Andráshoz és Szabó András „Csuti”-hoz Gelencsér Tímea csatlakozik, hogy olyan családoknak nyújtson segítséget, akik nehéz körülmények között élnek.
Az egykori szépségkirálynő szombaton a Facebook-oldalán osztotta meg első gondolatait az új kihívásról.
Örömmel fogadtam a felkérést, hogy csatlakozzak ehhez a minden szempontból másfajta műsorhoz, mint amiben valaha részt vettem. Elkezdtük már a forgatásokat, és kijelenthetem, hogy nagyon szeretem
- kezdte bejegyzését a fiatal műsorvezető, majd hozzátette:
Nem könnyű belehelyezkedni más emberek nehéz sorsába, de arra összpontosítok, amiért ott vagyunk: hogy segítsünk. Hogy onnantól egy kicsit jobb legyen nekik. Látni a boldogságot és örömöt az arcokon – amit ez a műsor tud adni – egészen szívmelengető. Igazán megható ezt átélni
- árulta a Gelencsér Tímea utalva arra is, hogy a nézők hamarosan saját szemükkel láthatják a szívszorító, de reménnyel teli történeteket.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát