
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Ritkán fordul elő, hogy még a Kincsvadászok tapasztalt kereskedői is egyszerre hallgatnak el – a hétfő esti adásban azonban pontosan ez történt. Nem mindennapi relikviák kerültek az asztalra: Bátorfi István gyermekorvos, a kilencszeres Európa-bajnok és négyszeres világbajnoki bronzérmes asztaliteniszező, Bátorfi Csilla édesapja jelent meg a stúdióban, és olimpikon lánya díjait ajánlotta fel eladásra. A büszke édesapa két különleges elismerést vitt magával: a Magyar Olimpiai Bizottság Fair Play Bizottsága által odaítélt sportszerűségi díjat, valamint az Egyesült Államokban kapott tiszteletdíjat.
A kereskedők viccesen, de kissé hitetlenkedve kérdezték meg: vajon Bátorfi Csilla tud-e róla, hogy ezek a különleges tárgyak a műsorba kerültek, és nem fog-e haragudni az édesapjára. A válasz gyors és magabiztos volt. Bátorfi István elmondta: lánya tud a döntésről, és ha mégis neheztelne miatta,
majd kiengeszteljük
– tette hozzá mosolyogva.
A nemes gesztus hátterében komoly cél áll: a gyermekorvos a Molnár Viktorral megegyezett licitből befolyó százhúszezer forintos összeget, és az általa hozzátett húszezer forintot a Madarász utcai Gyermekkórház javára ajánlotta fel, ezzel is segítve a beteg gyermekeket.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát