
Tilla eladna, az Exatlon házaspárja pedig vásárolna - vajon ki jár sikerrel kedd este?

Új részekkel dübörög a Kincsvadászok és a Lakásvadászok.
2025. november 25., kedd 14:36
Tilla saját festményével eladóként érkezik a Kincsvadászok stúdiójába
A Kincsvadászok kereskedői eddig sem panaszkodhattak, napról napra izgalmas tárgyak érkeznek az eladótérbe, egy-egy műtárgy kapcsán pedig vérre menő licit alakul ki. Kedd este kétségkívül az eddigi egyik legérdekesebb eladásra kerülhet sor.
Tilla ugyanis saját festményét hozza a Kincsvadászok stúdiójába. Már csak az a kérdés, mennyit ér egy eredeti Till Attila és ki ajánlja érte a legtöbbet? 19 óra 40 perctől kiderül a TV2 műsorán!
Családalapításra készül az Exatlon házaspárja
A Lakásvadászok keddi epizódjának vevő-jelöltjei az Exatlon szerelmespárja, Kővári Viktor és Halász Vivien, akik immár házaspárként keresik új, családi otthonukat. Olyan lakást/házat keresnek Kőbányán, ahol már gyerekszoba is kialakításra kerül.
Viktor tősgyökeres egri, aki megunta az ingázást és így a fővárosban tervezi a karrierjét. Vajon ki lesz az az ingatlanos, aki leginkább eltalálja az ízlésüket és megérti vágyaikat? Lesz-e ma is ajánlat elfogadás? Kiderül kedd este 21 órától a Lakásvadászok legújabb epizódjában!
Kővári Viktor le van nyűgözve, de vajon övé-e a végső szó?
+Ez is érdekelheti

Luxuskastélyból a börtönbe: lebukott a milliárdos

Újra a luxusért küzdenek a Bajnokok és a Kihívók

Meghalt Földes Imre

Lehullt a lepel, ő a Megasztár negyedik zsűritagja

"Ismét apa lettem!" - Szabó Ádám ledobta a bombahírt

Kétségbevonhatatlan fotó! Apa lesz a fiatal magyar énekes

Napi cuki: videón a győri állatkert újszülött dromedárja

Kiderült egy újabb név, de ki csatlakozik még a Megasztár zsűrijéhez?

„Engedjenek vissza a családomhoz” – vallomást tett Curtis testvére a bíróságon

Kiderült mennyiért árulja a lakását Bódi Megyer és felesége

Szoros párbaj döntött: könnyek között búcsúzott az Exatlonból a Bajnok csapat tagja

A nyelvtanulás illúziója: Amit eddig hittünk, csupán téves délibáb?



