2025. december 07. vasárnap, Ambrus
7°C Budapest

Miló Viki tűnt fel a Sztárban Sztár színpadán, kiderült, mi van készülőben

Egy kulisszatitkot is elárult.
Tenyek.hu
2025. október 06., hétfő 14:13
Vágólapra másolva!

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, a Sztárban Sztár All Stars vasárnap esti adása váratlan fordulatokat, megható pillanatokat és szórakoztató jeleneteket tartogatott a nézők számára.

A TOP 12 rendkívüli hangulatot varázsolt a stúdióba, Mészáros Árpád Zsolt előadása azonban végképp elvitte a showt.

A színész Demis Roussos bőrébe bújt, ám a produkciója végén a mozgó színpad megnehezítette a dolgát.

Majdnem elesett a Goodbye My Love, Goodbye című dal utolsó másodperceiben, amit a zsűri sem bírt ki nevetés nélkül.

Többek között Miló Viki is szorított neki a stúdióban, hiszen földik, ugyanakkor a profi ökölvívó Dér Heni szurkolótáborát is erősítette. Ezt Szabó Zsófival, a műsor online riporterével osztotta meg az egyik adásszünetben a Sztárban Sztár All Stars színpadán, ahol az október 13-án debütáló párkereső reality-ben való szerepléséről is mesélt.


A Házasság első látásra következő évadának egyik menyasszonya a Tények.hu-nak azonban azt is elárulta, miért pont a PINK-et alakító énekesnőért izgult és milyen jó kapcsolatban vannak.

- mondta Viki szerkesztőségünknek.

                                       

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk