
Király Viktor számvetése: 2 éve letettem, azóta nincs köd
Marics Peti az idei Megasztár egyik ítésze a Mokka péntek reggeli adásában árulta el, hogy milyen hangokat keres a tehetségkutatóban.
A legnagyobb egyéniségeket keresem, azokat, akik eljutnak az emberek szívéig valahogy, meg az én szívemhez. Próbálom képviselni egy kicsit a közönséget is, de azért elkerülhetetlen, hogy a zsűritagok valamilyen szinten a saját ízlésüket is kielégítsék így a versenyzők által
- szedte össze gondolatait a Megasztár mestere.
A ValMar duó énekese úgy véli, hogy a felfedezett előadók számára jó ugródeszka a Megasztár, viszont azt már nagyon sokszor visszaigazolta több tehetségkutató műsor is, hogy ha a műsor után nem tesznek eleget a karrierjükért, akkor oda nem elég a tehetség.
Más nem fogja elvégezni helyette a munkát. Mi próbáljuk kiszűrni azokat, akikben a legnagyobb potenciál van, megadni nekik ezt a kezdőlökést, aztán rajtuk múlik, hogy ez hogy sikerül-e
A műsorban megszokott, hogy akadnak feszült pillanatok a zsűri között, vagy esetleg egy-egy versenyzővel. Marics Peti lazán veszi ezeket az akadályokat.
Sírni nem szeretek, nevetni másokon vagy másokkal, azt szeretek. Úgyhogy próbálom nyilván az ízlésesség határain belül ezt kiélni
- válaszolta nevetve.

Király Viktor számvetése: 2 éve letettem, azóta nincs köd

Gelencsér Timi bombaformában, így készül az Exatlon debütálására

Elképesztő jelenet a levegőben, Ördög Nóra lánya többszáz ember előtt vállalta be

Titokban megházasodott a TV 2 sztárpárja - Fotók

Megérkeztek az első képek az Exatlon Hungary új évadának egyik helyszínéről

A Séfek Séfe hetedik évadának nyertese elmondta, hogy milyen érzés volt győzni

Meghalt Chuck Norris

Kezdődik a csillagászati tavasz

Kiderült, kik lesznek a Megasztár idei évadának műsorvezetői

Ezekkel a produkciókkal küzdenek az elődöntőbe jutásért A Nagy Duett sztárjai

Magyarok költöztek be egy káprázatos villába Dominikán - Ön sejti, hogy kik?

Átadták az idei Televíziós Újságírók Díját: a TV2 hét kategóriában győzedelmeskedett