
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Ahogy arról már beszámoltunk, A Nagy Duett legutóbbi adásából Sári Évinek és Schmuck Andornak kellett távoznia, a volt politikus pedig ekkor ország-világ előtt árulta el, hogy súlyos betegségben szenved. A kiesett versenyzők a műsorban szerzett élményeikről meséltek a keddi Mokkában, valamint Andor egészségi állapotával kapcsolatban is megszólalt.
Olyan hálás vagyok a TV2-nek, egyrészt a műsor miatt, másrészt meg, hogy a műsorban őt kaptam tanárként
– kezdte a volt politikus, miközben Évire mutatott.
Az énekesnő ezt követően elárulta, nagyon örült, amikor felkérték a showműsorba, Andorral azonban még nem ismerték egymást személyesen.
Szerintem az egyik legfontosabb dolog, ami a színpadhoz kell, az a szorgalom és az alázat
– magyarázta Évi, aki szerint partnerében mindkettő megvolt.
Orosz Barbara kérdésére Schmuck Andor kitért betegségére is, de nem árult el sokat.
Túl leszünk rajta. Ahogy mondani szokták, nagy baj nem lehet. Itt most a legfontosabb az, hogy egy fantasztikus produkcióban, egy fantasztikus előadóval együtt lehettem
– zárta a beszélgetést az üzletember.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát