2025. november 09. vasárnap, Tivadar
14°C Budapest

46 évesen meghalt a népszerű Playboy-modell

Fény derült a halál okára is.
Tenyek.hu
2025. február 19., szerda 15:26
Vágólapra másolva!

46 éves korában, tragikus hirtelenséggel életét vesztette Ariane Bellamar amerikai Playboy-modell – értesült kedden a TMZ.

A Clark megyei orvosszakértői hivatal szerint az erotikus sztár még 2024. december 20-án halt meg szívroham következtében, ám eddig nem közölhettek semmilyen részleteket.

Fotó: Ariane Bellamar Facebook-oldala

A modell férje, Tanner Slaught az interneten adománygyűjtést indított a temetési költségek fedezésére, ugyanis váratlanul érte az egész családot a tragédia.

Ariane Bellamar Florida államban született, majd a kanadai Torontóban nevelkedett. Leginkább férfimagazinos megjelenéseiről ismerte a közvélemény, de emellett sorozatban és társkereső műsorban is megfordult, valamint kisebb filmszerepeket is kapott az évek során.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk