
Nem csak beszélt róla, betartotta az újévi fogadalmát Aurelio
A Kincsvadászok pénteki adásában olyan történt, ami eddig még soha, 3 műkereskedő ugyanis azonnal nemet mondott az egyik licitálásra.
Az eladó egy nagy becsben tartott családi ereklyétől akart megválni, melynek értékét 140 ezer forintra becsülte.
Mint kiderült, egy 1900-as évek elején készült biedermeier vitrinről volt szó, ami a másod- vagy harmadkorszakból származott. Megyesi Balázs műtárgyszakértő ehhez kapcsolódva azonban rossz hírt közölt a tulajdonossal, miszerint a műgyűjtők mindig elsőkorszakos darabra vágynak.
Én nagyon szeretem a korabeli darabokat, hogyha ez egy korabeli biedermeier vitrin lenne, akkor biztos, hogy addig licitálnék rá, ameddig az enyém nem lenne
– árulta el Katona Szandra, majd lemondott a licitálásról, akihez Fertőszögi Péter és Fejes Tamás is csatlakozott.
A bútort végül Nagyházi Lőrinc vásárolta meg 70 ezer forintért.

Nem csak beszélt róla, betartotta az újévi fogadalmát Aurelio

Falatnyi bikiniben Barta Sylvia, a hóban köszöntötte az új évet

Belépett az új évbe Tóth Gabi – de másként, mint eddig

Különleges módon búcsúztatta az óévet Szandi

Adunk pár tippet a másnaposság ellen: kevésbé ismert, de működő házipraktikák

Kiderült, mikor érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része

Fényűző fotókon Bódi Gusztiék Aranylakodalma

Valami készül? Curtis sokatmondó üzenettel búcsúzott

Szabályt szegett Thaiföldön a magyar milliárdos, nem akárhogy figyelmeztették

Meglepő videóval búcsúztatja 2025-öt Liptai Claudia

Titokzatos fények rajzolódnak ki a január eleji égbolton

Ennyit keres valójában Vilmos herceg