
Dér Heni: meghatározó élmény volt számára a kettős állampolgárság bevezetése
A népszerű showman búcsút intett a vidéki életnek, Salgótarjánt maga mögött hagyva, egy ideje már Budapesten él. A hatalmas sikerű Gáspárék című realityshow képkockáinak egy részét már az új otthonában rögzítették.
Ám Gáspár Győzőnek itt sem volt maradása, mert Budapest vonzáskörzetében egy csendesebb családi házra vágyott. A közösségi oldalán korlátozott ideig elérhető fotók szerint sikerült megvalósítania a tervét.
Kiderült, hogy az új otthonának a felújítási munkálatai a végéhez közelednek. A fürdőszoba márványmintájú csempéin az arany és a kék szín dominál, és még félkész állapotban is pazar látványt nyújt.
A nappali pedig egyszerűen lélegzetelállító. A fehér és az arany színek páratlan harmóniája finom eleganciát kölcsönöz a helyiségnek. Nyoma sincs a túldíszítettségnek vagy a hangsúlyos formáknak. Sokkal inkább a visszafogottság a jellemző.
Fotók: Gáspár Győző Hivatalos Instagram Oldala

Dér Heni: meghatározó élmény volt számára a kettős állampolgárság bevezetése

A rendőrséghez fordulhat a TV 2 híradósa, ezt Kontra György és saját maga miatt se hagyja annyiban

,,Ez nem játék! Nyilvánvaló tény, hogy k*rva vagy!” - Stohl András kemény szavai letaglózták a villát

Eltemették Fenyő Miklóst - videóval

Valami nincs rendben a téli olimpia érmeivel

Öt felismerés, amely csendben alakítja az életünket

Mit eszik Károly király egy nap alatt? – Megszólalt az egykori komornyik

Tudósok leleplezték, mi akadályozza a földönkívüli élet felfedezését

Az apró jelek, amiket minden sofőrnek észre kellene vennie

Miért olyan stresszes a Valentin-nap? Egy párkapcsolati szakértő lerántja a leplet

Különös kéréssel fordult követőihez Curtis párja

Így néz ki most Agárdi Szilviék otthona a tűz után - videóval