
Elképesztő, hogyan hat a stadion közege a szurkolókra
Rövidesen kiderül, kik lesznek a Dancing with the Stars ötödik évadának győztesei. A párosok egy-egy tagja pénteken a Mokka vendége volt, és kiváló hangulatú beszélgetést folytattak, noha mindenki rendkívül izgatott a döntő előtti napon.
Istenes László azonnal belecsapott a közepébe, és a feszültséget – ha egyáltalán volt – egy pillanat alatt feloldotta.
Te, és az igaz, hogy kék-zöld a feneked? Megmutatod?
– faggatta Szabó Zsófit, aki egy reggel erejéig átállt a másik oldalra, és a vendég szerepében tűnt fel a stúdióban.
Törőcsik Franciska és Whisper Ton számára is óriási élmény, hogy a finálé résztvevői lehetnek. Míg a színésznő számára pályája ellenére egy eddig beteljesületlen gyerekkori álom volt a táncolás, addig a fiatal tartalomgyártó 10 és 15 éves kora között balettszakra járt, amit némi előképzettségként könyvelt el a zsűri is.
Szabó Zsófi ezzel szemben valóban teljesen amatőrként vágott neki a műsornak, és élete első tánclépéseit három hónappal ezelőtt tette meg.

Elképesztő, hogyan hat a stadion közege a szurkolókra

Megtanulta a leckét Stana Alexandra

Nótár Mary bikinis posztja lángra lobbantotta a netet

Elkezdődött a szívszorító küldetés: Nehéz sorsokkal néz szembe Gelencsér Tímea

Feszült pillanatok: Stohl András reagált Kiara Lord múltjára

Meglepő és érdekes számokat közöltek a téli olimpia megnyitójáról - Fotókkal

Hajdú Péter kudarcot vallott, még egy kutyát sem tud szeretni

Tilla és Claudia már gyakorol a Nagy Duettre – vidám videót mutattak a próbáról

„Ez bolond ez az ember?” - Stohl András kiakadt a Nagy Ő bátorságpróbáján

Találkozhatnak a magyar rajongók a világsztárral

Utolsó televíziós szerepében tűnik fel Kálloy Molnár Péter szombaton

27 évesen meghalt Soltész Gréta