2025. november 14. péntek, Aliz
7°C Budapest

Kiderült a S.E.R.E.G. több kulisszatitka is

Hétfő este óta látható a S.E.R.E.G. című minisorozat a TV2-n, amely a katonák életébe enged betekintést. A részletekről a szerdai Mokkában Dombrovszky Linda rendezővel, és a 4S Street zenekar két tagjával, Alin Nicutával, és Mihály Csabával beszélgettek a műsorvezetők.
Tenyek.hu
2024. november 13., szerda 10:19
Vágólapra másolva!

Dombrovszky Lindának fiatal, törékeny nőként sem volt nehéz a kemény katonavilágbanrendezőként érvényesülni, mert a forgatást hosszú előkészítés, és a forgatókönyvek fejlesztése előzte meg, és ezalatt fel tudott készülni a kihívásokra.

Rendezőként már dolgozott a stáb legtöbb tagjával, ez szintén könnyebbség volt. A legnagyobb nehézséget a hideg okozta a stáb számára a sorozat készítésekor, mivel sok külső, téli forgatási napjuk volt.

A zenekar is könnyen azonosult a sorozattal; a hozzá írt dal üzenete ugyanaz, mint a sorozat üzenete: képesek vagyunk mindenre, csak akarni kell, és fontos, hogy tegyünk is a számunkra értékes dolgokért.

- mondta Alin Nicuta, a 4S Street zenekar egyik tagja.

A rendező bizakodó a sorozattal kapcsolatban, amelyre már az első két rész után rengeteg pozitív visszajelzés érkezett.

- árulta el Dombrovszky Linda.

Hozzátette, hogy a sorozat a hatodik részre lesz egy egész, mivel a történet indulásánál, amikor az alapok lerakása van a középpontban, még kevésbé intenzívek a viszonyok és a tempó.

A zenekar tagjai elmondták, hogy a sorozathoz írt dal szintén pozitív visszajelzéseket kapott.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk