2025. november 16. vasárnap, Ödön
8°C Budapest

Durván meglopták Jákob Zolit, nagyon kiakadt

Rengetegen bedőltek a csalóknak.
Tenyek.hu
2024. október 10., csütörtök 11:55
Vágólapra másolva!

Jákob Zolit meglopták. Képeivel, videóval és a hangjával élnek vissza az interneten, sokan pedig bedőlnek ennek.

Zoli nevében többszázezer forintos nyereményjátékokat hirdetnek a csalók. Az átveréshez pedig a mesterséges intelligenciát hívták segítségül a csalók.

– mondta a milliárdos a Tények Pluszban.

Olyan videókat is készítettek az AI-val, ahol tényleg úgy néz ki, mintha Zoli beszélne és a hangja is nagyon hasonló az igazi milliárdoséhoz. Így nem nehéz bedőlni azoknak, akik nem annyira jártasak az interneten.

A sikeres üzletembert is volt már, hogy átverték. Főleg amióta milliárdos lett, sokan keresik meg azzal, hogy segítsen rajtuk. Bár hatalmas szíve azt diktálná, hogy mindenkinek adjon, sajnos meg kell húznia a határokat.

– emelte ki.

Rengeteg embernek segített már és ezek után is sokakat fog támogatni. Az utcákat is járja és drága ajándékokat osztogat, ő egész évben mikulásost játszik a gyerekekkel. Zoli igazán nagyvonalú és emellett nagyon jó lelkű, éppen ezért érinti rosszul, hogy az ő nevével élnek vissza és csalódást okoznak az embereknek.

– tette hozzá Zoli.

Próbált utánajárni és letiltatni a játékokat, amik a neve alatt futnak, de mindhiába. Azt mondták, sajnos nem ő az egyetlen, akinek ellopják a személyiségét és visszaélnek a nevével.

Mindössze annyit tehet, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy Ő ilyen játékot sosem tesz fel az internetre.

– hangsúlyozta.

Zoli minden esetben személyesen adja át az ajándékait és ehhez semmi extra játékban nem kell részt venni, csak egy kis szerencse kell hozzá, hogy összefussanak Zolival.

– szögezte le.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk