
Stohl András Kevin csapdáit is kivédené? – Jön a várva várt 2. rész!
Nyertes Zsuzsa a szerda reggeli Mokka vendége volt, ahol egy váratlan balesetről számolt be a nézőknek.
Édesanyja ugyanis pár nappal ezelőtt a ruhateregetést követően megbotlott a teraszajtó küszöbén, melynek következtében elesett és combnyaktörést szenvedett.
Mivel Zsuzsa húga, Judit otthon volt, azonnal értesítette a mentőket, akik kellő tapintattal, szaktudással, nyugtató szavakkal és egy kis humorralpróbálták enyhíteni az idős asszony fájdalmát.
A kórházban rendkívüli odafigyelést tanúsítottak a nővérek és az orvosok is, így a színésznő bízik a mihamarabbi felépülésben.
A pórul járt „mami” július 23-án ünnepli majd 85. születésnapját, azonban addig biztosan nem engedik még haza.
Emiatt Zsuzsa kicsit szomorú, hiszen Olívia unokája a napokban lesz 1 éves, így egy közös, nagy családi banzájt terveztek.
Így viszont a kislánynak három partija is lesz. Egy szűk körben, csak a szüleivel, egy a kicsi anyukájának barátnőivel és végül egy a családdal – sajnos a dédmamája nélkül.

Stohl András Kevin csapdáit is kivédené? – Jön a várva várt 2. rész!

Így kerülhetjük el a túlevést az ünnepek alatt – dietetikus ad tanácsokat

„Karácsonyi angyalkánk” – ritka családi fotókat osztott meg Szoboszlai Dominik és felesége

Meglepő kulisszatitkok a Reszkessetek, betörők! ikonikus jeleneteiről

Leleményes gazdi tippek, amikkel túljártak a szőrös ,,Grincsek” eszén

A karácsonyfa-szindrómának komoly tünetei lehetnek

Miért esszük ezeket az ételeket az egyik legnagyobb ünnepünkön?

Íme, a világ legbizarrabb ünnepi szokásai - Miért lépkednek fejszére a csehek?

Boszorkányok, szalma, jóslás - egészen más volt régen az ünnep Magyarországon

Nem csak a gyomor bánhatja, a szív is jelezhet az ünnepek alatt

Uborka a feldíszített fenyőbe rejtve?

Ez a világ legnagyobb karácsonyi slágere - lehetetlen elmenekülni előle