2025. november 05. szerda, Imre
9°C Budapest

Megfeledkezett az élő adásról Németh Lajos, mókás jelenetbe csöppentek a Mokka nézői

Csehy András profi módon megoldotta a helyzetet.
Tenyek.hu
2024. április 15., hétfő 12:37
Vágólapra másolva!

Újabb melegrekord dőlt meg vasárnap az országban, Baján ugyanis 31.2 fokot mutattak a hőmérők a délutáni órákban. A nyárias melegből viszont gyorsan kiábrándít minket az érkező hidegfront, a hétfő reggel tapasztalt hőmérséklet ugyanis keddtől tovább csökken, és akár a hétvégén tapasztaltak felére is zuhanhat. Németh Lajos meteorológus a hétfői Mokkában élő adásban jelentkezett be a Városligetből, a hirtelen kapcsolásra viszont egyáltalán nem számított, így a nézők egy igazán vicces jelenetnek lehettek szemtanúi.

– csodálkozott egy elhaladó traktorra, Csehy András, a Mokka riportere viszont villámgyorsan rögtönzött. „Lajoska ne nézd azt a traktort, az nem a tiéd” – mondta, majd áttértek az időjárásra.

Németh Lajos a mezőgazdaságban dolgozókat és a kiskerteseket megnyugtatva elmondta, hogy az elmúlt napok szárazsága után a következő napokban számíthatunk csapadékra, az viszont egyelőre még számára is rejtély, hogy valójában mennyi eső várható.

+Ez is érdekelheti

+Címoldalról ajánljuk