
A showbusiness dinasztia: Leslie Mandoki lánya letarolta a német nézettségi listákat
Kocsor Zsolt – művésznevén Kozso – még a Párharc második évadában, könnyek között vallott delfin-szeretetéről, később azonban Hajdú Péternek árulta el tervét.
Az Ámokfutók frontemberének régóta dédelgetett vágya, hogy delfineket telepítsen a Balatonba.
Az emberek fel sem fogják, hogy vannak édesvízi delfinek, folyami delfinek. A Balatonban még nincsenek, de majd lesznek. Én megcsinálom, nem is kérdés. Nagyon keményen dolgozunk rajta
- mondta akkor az interjújában.
Csütörtökön azonban meglepő fotókkal jelentkezett be Instagram-oldalán az énekes, melyeken két delfinnel pózolt Siófok partjainál.
Ez a mi tengerünk! Imádom! Ma indult el itt Siófokon a Balaton Szupermaraton! Az én kedvesem, kicsi Egérkém, kicsi kezében kicsi delfinnel (én pedig szurkolok neki egy nagy delfinkével). 4 nap alatt 200 kilométert kell futni! Le a kalappal! Kitartás mindenkinek!
- írta bejegyzésében a zenész, aki egyelőre csak a szerencsekabaláiknak tudta megmutatni a magyar tengert, amikkel kedvesének, Ágicának szurkolt a maratonon.
A címlapfotó illusztráció: Tények.hu

A showbusiness dinasztia: Leslie Mandoki lánya letarolta a német nézettségi listákat

Tovább tart a varázslat: június végéig látogatható a Harry Potter-kiállítás Szentendrén

Az Exatlon Hungary csapatai a Nagy Duett sztárvendégei

Aggódik Liptai Claudia: megsérült a lánya A Nagy Duett próbáján

Nagymama lesz Szandi, videóval jelentette be Bogdán Blanka

Dráma a színfalak mögött: Lakatos Laci majdnem mindent elfelejtett

Afrikában várja a gépét a Kincsvadászok kereskedője

Leslie Mandoki új Bayern-himnusza a csapatot a döntőbe viszi

Csapatban is bizonyíthatnak A Nagy Duett versenyzői

Március 23-án visszatér az Exatlon Hungary!

Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere

Új lakó hódít Nyíregyházán: megszületett a park legifjabb sztárja - videóval