
Rémisztő jóslatok - Nostradamus szerint ez vár ránk 2026-ban
Tuvic Aleksandra a kedd reggeli Mokka vendége volt, ahol a Párharcban szerzett élményeiről és a kiesésükkel kapcsolatos érzéseiről mesélt a Mokka műsorvezetőinek.
Szandi párjával, Kornéllal a döntő előtt távozott a műsorból, harmadikként végeztek a versenyben, azonban egy percig sem voltak elkeseredve.
Nem számítottam rá, hogy eljutunk ilyen sokáig, mi úgy indultunk a játékba, hogy ez egy jó kaland lesz és nem a győzelemért hajtottunk. Inkább azért, hogy élményeket gyűjtsünk és párként kipróbáljuk magunkat egy ilyen szituációban. Nyilván jó lett volna nyerni, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem utaztam volna el szívesen a nyereményből, de örültünk, hogy eddig eljutottunk és büszkék voltunk magunkra. Meg szerintem látszott, hogy nem tettünk bele 100 százalékot, lavíroztunk a műsorban
- mondta gyermeki őszinteséggel Aleksandra.
A Kőgazdag Fiatalokból is ismert bombázó elárulta, hogy kiesésük oka nem az volt, hogy a játék előtt pár hónappal jöttek össze, hanem az, hogy szinte semmiféle sportmúlttal és tapasztalattal nem rendelkeztek.
Így meggyőződése, hogy csupán a taktikának köszönhetően jutottak el a végső összecsapásig.
Nem nagyon kedveltek bent minket a villában, mert nagyon sokat taktikáztunk. Nehéz volt azért. Főleg, hogy ilyen sok típusú ember egy villába együtt lakik, hirtelen összekerülnek
- fogalmazott a szőke ciklon, majd hozzátette, hogy Stana Alexandrától és Meggyes Dávidtól tartottak a legjobban, így Jodiéknak szurkolnak.

Rémisztő jóslatok - Nostradamus szerint ez vár ránk 2026-ban

Varga Viktor megint átlépte a határokat, olyat tett, ami másnak esze ágában

Vészhelyzet az állatkórházban: jön az ország első állatorvosi reality-je

Túl sok volt a fájdalom, mégis erősebben lépett át 2026-ba Marsi Anikó

"Épp itt volt az ideje, hogy észbe kapjak" - T. Danny erre készül 2026-ban

Balesetet szenvedett a Megasztár győztese az M0-áson - Fotók

Dupla telt ház, békeüzenet és példátlan összefogás - Óriási sikerrel zárult Mága Zoltán Újévi Koncertje

,,Nagyon nehezen dolgozzuk fel” – Fájdalmas veszteség érte Osvárt Andreát

Ekkor lép ki a karanténból az alföldi tigriskölyök

Erre Király Linda sem számított: „Soha nem vártam, hogy így változtat meg”

Berobbantotta a szilvesztert Jennifer Lopez

Nem csak beszélt róla, betartotta az újévi fogadalmát Aurelio