
Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere
A Tények Pluszban hétfőn este a tragikus sorsú Berki Dezsőről készített riportot is láthattak a TV2 nézői. Dezső mindössze 14 éves volt, amikor Osteosarkomával, azaz rosszindulatú csontrákkal diagnosztizálták. Közel négy éves küzdelem van a tini mögött. 30 sugárkezelés és megszámlálhatatlan kemoterápia, kínkeserves fájdalom és hosszú szenvedés. Négy év szenvedés, négy év remény. Minden nap imádkoztak szülei azért, hogy a fiú meggyógyuljon a rákból. Hol jobban, hol rosszabbul volt.
Édesanyja azt mondta, az utolsó pár hónap maga volt a pokol. Üvöltött fia a fájdalomtól, ekkor jöttek be a Tábitha Házba, Magyarország egyetlen gyermek hospice házába. Itt minden segítséget megkapnak ahhoz, hogy a lehető legkisebb szenvedéssel, életük utolsó szakaszában együtt lehessen a család, egészen a végső búcsúig.
Egy hete alig mozdult el édesanyja fia ágya mellől. Olyan fájdalmon mennek most keresztül a szülők, amin senkinek sem szabadna... Hamarosan végső búcsút kell venniük egyetlen fiuktól – zárult ezzel a kijelentéssel a riport.
Az adás alatt azonban érkezett a hír, a 17 éves Dezső meghalt. Mindezt pedig a riport után Marsi Anikó sírva közölte a nézőkkel. A tragédia olyan hatással volt a műsorvezetőre, hogy szinte teljesen megszakadt a szíve.
A teljes riport

Bajnokok vagy Kihívók? Megszólalt az Exatlon Hungary egyik kulcsembere

Új lakó hódít Nyíregyházán: megszületett a park legifjabb sztárja - videóval

Vége az online névtelenségnek? Az AI már az álnév mögé is belát

Tudományos áttörés: kiderült, miért gyötri tovább a fájdalom a nőket

Gyakran elkalandozik a figyelme? Különös dolog állhat a háttérben

Sokan elkövetik ezt a hibát este, pedig jobb elkerülni

A Házasság első látásra sztárjai nem finomkodnak a Séfek Séfében

A Közel-Kelet titka nem csak az olaj? Megszólalt a legendás magyar geológus

Kulisszatitkok a Nagy Duettből: Tilla megmutatta, mi történik a reklámszünetben

Magyar milliomos lakása mellé csapódott rakéta Dubajban

Végre kiderül mikor kezdődik az Exatlon Hungary – már csak két nap a dátumig

Leslie Mandoki: Jubileumi szimfóniától a stadionhimnuszokig