
Dubajba indult Rubint Réka és lánya, de a reptéren ragadtak: így töltötték a várakozást!
"Először is nagyon örülök neki, hogy Dominik a Liverpool játékosa lett, hiszen ez azt jelenti, hogy a világ legerősebb bajnokságának egyik topcsapatában, topjátékosokkal és egy topedzővel dolgozhat majd együtt" - mondta az mlsz.hu-nak Marco Rossi.
Az olasz szakember kiemelte: a középpályás még nagyon fiatal, hiszen még csak 22 éves, így fizikai, taktikai és technikai szempontból is hatalmas potenciál van még benne.
Amit a Liverpoolnál végzendő munka és a Premier League-ben való szereplés egész biztosan ki is hoz majd belőle, hiszen kétség sem férhet hozzá, hogy mindez segíteni fogja a fejlődését. Még akkor is, ha esetleg az elején nem fog mindig 90 percet játszani
- fogalmazott.

Fotó: Marco Rossi/Facebook
Marco Rossi szerint Szoboszlai jó pár év múlva lesz csak játéktudása csúcsán.
"De a folyamatos fejlődése addig is hatalmas segítség lesz a válogatott számára, miközben még fontosabbá és fontosabbá fog válni a számunkra, ő pedig egyre profibb és jobb játékos lesz napról napra. Az, hogy a Liverpool hatalmas összeget volt hajlandó fizetni érte, azt mutatja, hogy Dominik megszerzése milyen sokat ért nekik, és bár az is igaz, hogy az átigazolása anyagi része a legkevésbé érdekes aspektus a válogatott szempontjából, ám mégis beszédes" - mondta a szövetségi kapitány.
A magyar válogatott csapatkapitánya az RB Leipzigtől igazolt a Liverpool FC-hez. A sajtó szerint a játékos kivásárlási ára 70 millió euró (26 milliárd forint) volt - magyar futballistáért még soha nem adtak ekkora összeget.
Forrás: MTI

Dubajba indult Rubint Réka és lánya, de a reptéren ragadtak: így töltötték a várakozást!

„Fú, de sz*r ez!” – kiakadt a Megasztár próbáján Marics Peti mentoráltja

Erre senki sem számított! Saját műsort kap Aurelio a TV2-n: íme a részletek!

Így telt P. Diddy 56. születésnapja a börtönben: ezt kapta reggelire a rapper a rácsok mögött

Hoppá! Harry herceg felesége visszatér a filmvászonra: ebben a hollywoodi produkcióban kapott szerepet

„Kezd hányingerem lenni” – Miló Viki befeszült az intimitás hetétől

„Három hónap alatt sem lettem volna megszólalásig Elvis Presley” – Freddie nehéz perceket élt át a Sztárban Sztár All Starsban

„Nincsen jogom magamban tartani a traumáimat” – Péter Szabó Szilvia könyvben írta ki magából fájdalmait

Titokzatos együttállás ragyogja be a novemberi égboltot

Mi történik? Félbeszakadt Rékáék terápiája: Rebeka zokogva viharzott ki az utcára

Vége? Ronaldo elárulta, mikor akasztja szögre a cipőjét

Kármen kiborul, Rebeka sírva menekül – sosem volt még ennyire feszült a Házasság első látásra adása!