
Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van
Mészáros Árpád Zsolt a szerda reggeli Mokka vendége volt, ahol a nemrégiben rátörő pánikrohamról és a mostanában őt ért munkahelyi és magánéleti terhekről mesélt.
Az immár ötgyermekes édesapa amellett, hogy színpadi színész, újabban rendezőként is tevékenykedik.
A Veszprémi Rátonyi Róbert Operettfesztiválra Kálmán Imre: Csárdáskirálynő című operettjét rendezte, melyet a fesztivál második napján, június 16-án mutattak be.
Éppen a főpróbahét kellős közepén járt kollégáival, amikor kapott egy telefont, hogy már a Budapesti Operettszínházban kellene lennie egy mikroportos beálláson a nagyszínpadon.
Ez a nagy szervezésben azonban teljesen kiment a fejéből, és a hirtelen rázúduló terhek, illetve a felelősség egy asztmás pánikrohamot idéztek elő nála.
A színész végül az ügyeleten kötött ki, ám mint majdnem minden darab, ez a történet is happy end-el zárult. MÁZS jobban lett, a bemutatott darab pedig olyan jól sikerült, hogy még közönségdíjat is kapott.

Rudán Joe: Minden normális ember a háború ellen van

Kucsera Gábor: Itthon békésen sétálgathatunk a karácsonyi vásárokban, hiszen nálunk nincsenek terrortámadások

Nem akárki lépett be a TV 2 stúdiójába, még Fejes Tominak is leesett az álla

Megható pillanatok az Újratervezésben

Kasza Tibi: a forgatás egy bábeli zűrzavarra emlékeztetett

Újratervezés karácsonyi különkiadás: Új otthon, új remények a bácsalmási tragédia után

Kedvenc magyar éttermében járt Leslie Mandoki, Andy Vajnáról is megemlékezett

Kéményből jött a segélykiáltás: A pomázi tűzoltók ledöbbentek, ki rekedt odabent

Őrült pillanat lett a világ legviccesebb természetfotója

Hétvégi meteorözön: Minden eddiginél fényesebb égi show-t ígérnek a Geminidák

Megkezdődött az Adni Öröm! adománygyűjtő akció

Féltávnál a MikulásGyár


