
„Van egy idióta, aki láncra akar verni” – Kármen könnyek közt omlott össze a Házasság első látásra új évadában
Otthonában lett rosszul Galambos Lajos, és bár ő maga nem kért segítséget, egy rokona kihívta a mentőket. Ez egy újabb jele annak, amiről már korábban tudni lehetett, vagyis, hogy a Dáridó atyjának komoly egészségügyi problémával kell szembenéznie, ezért kapott halasztást börtönbüntetése megkezdésére is.
„Nem menekülök senki elől” – tiszta vizet öntött a pohárba Lajcsi, reagálva a róla megjelent álhírekről. Bár szimulánsnak is nevezték a trombitaművészt, kifejtette, hogy csak esetenként áll fenn nála az életveszély, de ezen túlmenően nem volt hajlandó részletezni a betegségét.
Miután kienegedték a kórházból elmondta azt is, hogy az utolsó vizsgálatok újabb olyan problémákat tártak fel, amiről korábban nem tudott, így most szeretne kicsit visszavonulni a szerepléstől.

„Van egy idióta, aki láncra akar verni” – Kármen könnyek közt omlott össze a Házasság első látásra új évadában

„Nem hiába vagyok közel negyvenévesen egyedül” – Singh Viki fájdalmas vallomást tett a múltjáról

Újabb botrány T. Danny körül, több eljárás is folyamatban van ellene

Dráma a Házasság első látásra adásaiban, kitálalt Peti

Nótár Mary megtette, amit eddig soha

Három év után újra együtt: Megmentőivel találkozott a kútba esett kisfiú

Tóth Gabi megtörte a csendet, nem rejtette véka alá a véleményét

Megindító találkozás: Véget ért egy 5 éve tartó keresés

Drámai pillanat a Megasztár stúdiójában, felállt a közönség

I. világháborús katonák üzenetét találták meg egy sodródó palackpostában

Heidi Klum ismét kimaxolta a Halloweent, őrületes jelmezbe bújt

Az ágyból posztolt Curtis és felesége, társaságuk akadt - Fotó


