
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Tóth Andi egyebek között azért szereti a Sztárban sztár műsorát, mert minden évben van valamilyen újdonság benne. A következő évad zsűritagjai között ott lesz az énekesnő is, aki úgy nyilatkozott, hogy van benne egy bizonyos "félsz", mert lesznek olyan versenyzők, akik régebb óta vannak a szakmában mint ő.
Éppen ezért is fontos, hogy bízzon saját magában, a véleményében és a kritikájában is. Szigorúnak tartja magát, ő pont olyan ember, aki nem szereti a véleményét megosztani, csak akkor, ha azt kérik. Amikor ő volt versenyző, akkor nagyon szép pontokat kapott a zsűritől. Bízik benne, hogy az ítészek között nem lesz rivalizálás. Úgy gondolja, hogy a zsűrizést nagyon komolyan kell venni, nem lehet elpoénkodni. Biztos benne, hogy ő lesz a legszigorúbb.

Párjával, Marics Petivel nagyon különböznek egymástól. Andi azt vallja, hogy "az ellentétek vonzzák egymást". A magánéletükben is megnyilvánul ez, mert Peti nagyon szereti a vicceket és gyakran poénkodja el a dolgokat. Andi viszont nem fog lazázni, de igyekszik egy középutat találni majd szerelmével a műsorban, éppúgy ahogyan a párkapcsolatukban is tették.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát