
Szoros párbaj után távozott az első Kihívó az Exatlonból
Az angol labdaúgó-válogatott sztárja, Raheem Sterling hazautazott a katari világbajnokságról, miután szombat este fegyveresek rontottak be angliai otthonába – írja a The Guardian.
A család néhány értéktárgyát magukkal vitték a tolvajok, ám szerencsére senki sem sérült meg, ugyanis betörés idején a játékos felesége és gyerekei nem tartózkodtak otthon.

A fotó illusztráció (Raheem Sterling/Facebook)
A Chelsea támadója ezért kénytelen volt kihagyni az angolok vb-nyolcaddöntő meccsét vasárnap. Mivel a háromoroszlánosok 3-0-ra legyőzték Szenegál válogatottját, a negyeddöntőben a címvédő franciákkal találkoznak, ám Sterling játéka kérdéses a szombati összecsapáson.
"Nem akarok ezzel semmilyen nyomást helyezni rá. Vannak pillanatok, mikor nem a futball a legfontosabb, és a család kell, hogy az első helyen álljon" – mondta egy sajtótájékoztatón Gareth Southgate szövetségi kapitány.

Szoros párbaj után távozott az első Kihívó az Exatlonból

Elérkezett a döntő: kiderül melyik páros nyeri A Nagy Duettet

Brutális támadás áldozata lett Vida Gábor, mentőhelikopter vitte el

Gyászol Leslie Mandoki, közös fotóval búcsúzik Mario Adorftól

Pataky Attila keményen helyre tette Magyar Pétert, és megüzente, hogy nem akármilyen Fidesz-győzelmet vár vasárnap

Meghalt Jancsik Ferenc

Izgalmas fináléval búcsúzik szombaton A Nagy Duett

Jön a párbajok éjszakája - kiderül, hogy Bajnok vagy Kihívó lány búcsúzik

A mi történetünk: Oláh Gergő és a zene közösségteremtő ereje

Láthatatlan milliárdok: ennyi pénz marad kihasználatlanul minden évben

Olyat tett XIV. Leó pápa, hogy felrobbant az internet – futótűzként terjed egy videó

Nem mindenki örül neki: fontos döntés előtt állnak a Gmail-felhasználók


