
Öt gyakori hiba, amit ebéd közben sokan elkövetnek
A Mokka hétfő reggeli adásában arról mesélt, mennyire fontosnak tartja azt, hogy az emberek ne legyenek annyira egyedül, pláne ne karácsonykor, ezért már mintegy 10 éve azért küzd, hogy társaságot biztosítson az egyedülálló, akár az idősebb korosztályba tartozóknak.
Andor a koronavírus járvány idején szociális szakápoló képesítést szerzett, így személyesen, akár egyesével látogatja meg azokat, akik nem tudnak kimozdulni otthonaikból. A motivációt nagymamája adta, aki felhívta unokája figyelmét arra, nekik hiába van meg mindenük, sokan vannak olyanok, akik mindezt nem engedhetik meg maguknak.
Schmuck Andor mindenkit arra bíztat, hogy az ünnepi időszakban ne óckodjanak kezükbe venni a telefont és felhívni azt, akire csak gondolnak, hiszen ez az apró gesztus is rengeteget jelenthet néhány embernek.

Öt gyakori hiba, amit ebéd közben sokan elkövetnek

Extrém gyors meteorraj érkezik éjszaka, megélénkül az égbolt

Apró négylábú adott munkát a tűzoltóknak a Balatonnál, fotókon a rendhagyó bevetés

Inspiráció vagy önpusztítás? Milliókat befolyásolhat egy láthatatlan veszély

Már 14 hónapja verhetetlen a TV2 főműsoridőben

Szomorú hír érkezett: Meghalt a kitüntetett magyar művész

Hatalmas téttel kezdődik az utolsó csapat-hét az Exatlon Hungary-ben!

Bemondtak egy számot a TV2 műsorában, nem erre számított az ismert művész

Édesanyjára emlékezik a TV 2 hírolvasója, megható bejegyzésben mesél róla

Mutáns harcsát fogtak az Alföldön - Fotó

Innen ered az Anyák napja, alapítója már megbánta

Már forog a Lakásvadászok második évada