
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Mindössze pár perccel azután, hogy Japán meglepve a világot 2-1-es győzelmet aratott a négyszeres világbajnok német válogatottal szemben a foci-vb-n szerdán, a távol-keleti drukkereken nem lett úrrá az örömmámor, vagy legalábbis valami nagyon mással hívták fel magukra a figyelmet.
Ahogy az már a japán szurkolók szokásává vált, ezúttal is a mérkőzés lefújását követően szemeteszsákot ragadtak és szépen kitakarítottak maguk után.
Már a torna nyitómeccse, a Katar-Ecuador találkozó után szabályosan sokkolva voltak a házigazdák, milyen tisztaságot hagynak maguk után a japánok.
A takarítás azonban korántsem csak a szigetország szurkolóinak ismérve, sportolóik ugyanis általában hasonló rendet hagynak maguk után az öltözőkben, ezzel nagy tiszteletét kivívva a házigazda országoknak.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát