
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Rúzsa Magdi február elején adott életet hármasikreinek, és bár csak kicsivel több mint fél év telt el a szülés után, az énekesnő szuper formában van, és máris színpadra állt, újra teltházas koncerteket ad.
Három csecsemő mellett néhány hónap alatt ezt megvalósítani már önmagában is emberfeletti teljesítmény, Magdinak azonban egy komoly egészségügyi problémával is meg kellett küzdenie, hogy újra énekelhessen.
Az énekesnőnek a babák megszületése után szétnyílt a hasfala, és szétcsúszott a rekeszizma, ami komoly kihívás elé állította őt.
Magdinak rengeteget kellett dolgoznia azért, hogy újra úgy szólalhasson meg a hangja, mint szülés előtt. Minderről Instagram oldalán mesélt, ahol a mesterét is megmutatta rajongóinak, aki a visszatérésben segítette őt.
Bejegyzésében szeretetteljesen mond köszönetet énektanárnőjének, akinek rendkívül hálás.
„Tegnap eljött Bátori Éva, az én mesterem is meghallgatni. Neki köszönhetem, hogy szétnyílt hasfallal, szétesett rekesszel is tudok koncerteket adni. Éva te vagy a legjobb. Köszönöm, hogy megtanítottál és tanítasz énekelni. Mindig adsz nekem valami új eszközt”- írta a posztban.
Címlapfotó: Rúzsa Magdolna hivatalos Instagram-oldala

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát