
Egy technika, ami segíthet az alvási nehézségben
Hatalmas sikert aratott a Dűne első része, ráadásul számos Oscar-díjat is bezsebelt, így hamar zöld utat kapott a folytatás. Akárcsak az első filmet, úgy a Dűne 2-t is részben Magyarországon forgatják - számolt be róla az IGN.
Az előforgatások már el is kezdődtek az olaszországi Altivole kisvárosában, ahol a Brion családi síremlék környékén vesznek fel pár jelenetet. A forgatás ezt követően Magyarországon folytatódik, a stábtagok és a színészek július 21-én érkeznek meg Budapestre.

Fotó: Instagram/dunemovie
Ha nyitott szemmel járunk, akkor akár össze is futhatunk majd néhány sztárral Budapesten, a napokban Florence Pugh már meg is érkezett a magyar fővárosba.
A legfontosabb visszatérő természetesen Timothée Chalamet lesz, de Zendaya, Rebecca Ferguson, Javier Bardem és Stellan Skarsgård is újra a jelmezükbe bújnak majd. Az újak között pedig Pugh mellett ott találjuk a veterán Christopher Walkent, aki a császárt játssza, Léa Seydouxot, aki Lady Margotot és Austun Butlert is, akit mostanában az Elvis című film főszerepében láthatunk a mozikban.
A Dűne 2. a jelenlegi tervek szerint 2023. november 17-én kerül a mozikba.

Egy technika, ami segíthet az alvási nehézségben

A játszótér rejtett törvénye: A barátság vagy a cél számít?

A hosszú élet kulcsa meglepően egyszerű egy veterán kutatóorvos szerint

Kasza Tibi vagy Stohl András? – Tolvai Reni pikáns választ adott

Dögösebb, mint valaha: Gelencsér Tímea az Exatlon kulisszái mögül jelentkezett

Szirénázó mentő érkezett a Séfek séfébe – ilyen még sosem történt!

Meghalt Török Ferenc

,,Sosem fog már felhívni a születésnapomon” – Lesújtotta Szandit Fenyő Miklós halála

A Békéscsabai Jókai Színház új vezetése bemutatta a 2026–2027-es évad műsorát

„Nem az én világom” – Váratlanul otthagyták a TV 2 stúdióját

Hihetetlen, hogy mennyi méhfaj él a világon

11 figyelmeztető jel a hálószobában, amikre érdemes figyelni