
Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért
Rubint Réka karácsonykor újra visszatért gyermekkori otthonába, ahol jelenleg bátyja és családja élnek. Réka édesanyja idén tavasszal halt meg, ezért az ünnep kezdetben keserédesen indult, de elmondása szerint boldogsággal töltötte el, hogy a vírushelyzet ellenére végre a család minden tagja együtt ünnepelhette a karácsonyt. A boldog pillanatról pedig egy fotót is megosztott követőivel.
"Jászberény… a ház , melyben felnőttünk… a hely, amely már soha nem lesz olyan, mint amikor a szüleink még éltek. De Velünk lesznek örökké, mert a CSALÁDUNK egységében mindörökké ott lesznek és élni fognak. Jó volt újra együtt" - írta a fotó alá.
Az ország elsőszámú női fitneszedzője ajándékozás terén is kitett magáért , hiszen meghittség jegyében palackpostával lepte gyermekeit és férjét is. Minden egyes palackban egy személyre szóló üzenet lapult, melynek hatására Schobert Norbi sem bírta ki könnyek nélkül.
Réka a kedd reggeli Mokka adásában részletesen is elmesélte, hogyan viselte élete első karácsonyát édesanyja nélkül, valamint azt is elárulta, mit is jelent számára ez az ünnep.

Tudta, hogy Nikola Tesla Pomáz díszpolgára, eláruljuk, miért

Megjósolták a BL-döntő eredményét a miskolci makik

Bocsánatot kért Eszenyi Enikő

Meghalt Reményi Károly

Új szerep, új elme? Megdöbbentő eredményeket hozott egy apaságról szóló kutatás

Gyászol a Nyíregyházi Állatpark

Gólyahír Törőcsik Franciskáéknál, nagynéni lett a színésznő

Vadonatúj történetekkel és óriási licitharcokkal folytatódik a Kincsvadászok a TV2-n

Hétfő estétől új részekkel jön az Újratervezés a TV2-n

Ön tudta? – Szinte minden konyha alapkelléke a legundorítóbb veszélyforrás

Amikor a fák néma igényei hallhatóvá válnak

Cannes: Egy román család története vitte el az Arany Pálmát