
Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok
Csécsi Soma közölte, hogy a rendőrség elvette az ukrán állampolgár "hajózási képesítését" is.
A szóvivő korábban arról tájékoztatott, hogy a BRFK vízi közlekedés veszélyeztetésének gyanújával indított büntetőeljárást. Hozzátette, hogy a balesetben senki nem sérült meg.
A Budapesti Közlekedési Zrt. (BKV) hétfő délelőtt azt írta, hogy két személyhajó és a BKV Jászai Mari téri kikötője is megrongálódott, amikor a Dunán közlekedő kötelék bárkája a kikötőben horgonyzó hajóknak ütközött vasárnap este Budapesten. Az anyagi kár jelentős, a kár pontos felmérése még folyamatban van.
A baleset a BKV által üzemeltetett hajók közlekedését, az esti sétajáratokat, így a Fényhajó menetrendjét nem érinti - tájékoztattak.
MTI/Címlapfotó: MTI

Brutális bűncselekményeket követtek el a Szőlő utcában fogvatartott fiatalok

Holttestet találtak egy budapesti lakásban, borzalmas részletet tárt fel a toxikológiai vizsgálat

„Tíz hónap után kezdtem felfogni, hogy meghalt a fiam” – egy bedrogozott sofőr miatt halt meg Erzsébet fia

Az alföldi kistigris névadó versenye várja a szavazatokat

Menekülés közben lerobbant alatta a kocsi, továbbfutott, majd elesett

Gigantikus állatot fogtak ki a Balatonból

Mennyire okos Magyarország? - vasárnap este kiderül

Videók, ahol csak hajszálon múlt a tragikus baleset

Terrorcselekmény, fegyveres rablás, emberölés, 12 éven aluliak elleni nemi erőszak: Őket tartják fogva a Szőlő utcában

Saját kocsija zuhant egy férfira Dunakeszin, szörnyethalt

Kincseket keresnek a horrorházban, amiben feldarabolta Károlyt fia

Óriási lángok csaptak fel Balatonfüreden, kiderült a pontos oka


