
A magyarok kétharmada helyesli a védett üzemanyagárat
Csendes volt a környék, az ablakon a redőnyök le voltak húzva, csak a kutya ugatott a galgagyörki háznak a kertjében vasárnap. Az itt lakó házaspár veszekedése gyilkosságig fajult szombaton. A vita hevében az itt élő 66 éves férfi egymás után négyszer is mellkason szúrta 48 éves feleségét. Úgy tudjuk már nagyjából 15 éve a faluba költöztek, több közös gyerekük is van.
A helyiek is hallottak a megdöbbentő tragédiáról, sajnálták a meggyilkolt édesanyát.
Dicsérendő, hogy ennyi gyereket mégis világra hozott és nevelgette. Meg van neki egy már férjhez ment lánya is, úgy tudom, hogy unokái, úgyhogy azok is normális életet élnek
– mondta egy környéken élő a Tényeknek.
Egy másik férfi is ismerte a családot, a gyerekeknek korábban hittant tanított. A környéken lakóktól úgy tudjuk, hogy többször is lehetett hallani a házasok hangos, indulatos veszekedését. Azt mondták féltékenység volt az oka.
A férfi a haldokló nejét még bevitte a hatvani kórházba, majd elmenekült. A nőnek olyan súlyos sérülései voltak, hogy az orvosok nem tudták megmenteni az életét. Galgagyörkön az egyik gyereke borzasztó látványra ért haza, vér borított mindent és szülei pedig eltűntek.
Ezután indult el a nyomozás. A rendőrök gyorsan elfogták a szurkálót a főváros 14. kerületében.
A rendőrök emberölés bűntettének gyanúja miatt hallgatták ki a családapát, hamarosan letartóztathatják.
Korábbi tartalom:

A magyarok kétharmada helyesli a védett üzemanyagárat

Kovács Zoltán: már folynak a márciusi nemzeti ünnepünk előkészületei

Vasúti hídról zuhant a Kaposba egy 18 éves fiú Dombóváron

Segítőkész járókelők mentették meg egy férfi életét Budapesten

Friss jogsival, 150-nel előzött Turán - súlyos balesetet okozott

Utolsó pillanatban mentették meg Kaposváron, videón az eset

Lefizették az idősotthon igazgatóját, hogy soron kívül vegye fel szeretteiket

Megerőszakolta szomszédját egy gyáli férfi

Kiderült, kik öltek a szekszárdi játszótérnél - Videó

Sztárok sora is fellép a rendhagyó március 15-ei ünnepen

Elkezdődött a visszaszámlálás, mutatjuk, mikor lesz az óraállítás

Baleset történt a debreceni gyárnál, mentőhelikoptert is riasztottak