
Időjárás-jelentés: A következő napok rácáfolnak decemberre
Amikor a gyermek a ketrecbe került, a Zuzu nevű medve azonnal észrevette és közeledni kezdett felé, azonban csak megszaglászta majd elsétált, mit sem törődve vele. A személyzet azonnal kapcsolt, elkülönítették a hatalmas vadat és kimentették a 3 éves kislányt – mesélték a szemtanúk, akik halálra rémültek a látottakon.
A kislány anyukáját letartóztatták gyilkossági kísérlet miatt, legalább 15 év letöltendő börtönbüntetésre számíthat.
Az állatkert szóvivője szerint a szemtanúk megpróbálták megakadályozni, hogy az anyuka ledobja a gyermeket a medve kifutójára.
A kislányt kórházba szállították, az esés következtében agyrázkódást szenvedett és tele volt zúzódásokkal, azonban komolyabb baja nem esett - írta meg a szörnyű esetet a New York Post.
A címlapfotó illusztráció: Facebook.com/Veresegyházi Medveotthon Hivatalos

Időjárás-jelentés: A következő napok rácáfolnak decemberre

Szörnyű tragédia Mikuláskor, gyászba borult az ünnep Kisvárdán

Olasz dráma a kaposvári konyhában: egymásra hajigálta a kést a házaspár

Elgázoltak egy 70 éves nőt Pécsett

Meddig tart még a drogos sofőrök ámokfutása? Sorra történnek a tragédiák

Kaparós sorsjegyeket rabolt, milliókban reménykedett

Videón, ahogy felgyújtotta ismerőse autóját egy esztergomi férfi

Videón a sárvári boltos banda, trükkös módszerrel fosztogatták az üzleteket

Kilencéves, gyászoló nevelt lányát molesztálta egy férfi

Szerelés közben gyulladt ki egy kocsi Budapesten - videóval

Több mint harmincan sz*xeltek a kiskorúval, kamasz bocsátotta áruba a lányt Zalában

Videóra vette a motoros, ahogy elgázolják Budapesten