Leugrott a szikláról, egy turistacsónakon landolva halt meg - Videó

A 36 méter magasból leugró férfi nem vette észre az alatta elhaladó turistacsónakot, ráugrott. 

A Fahd Ibrahim Jamil Al-Lakma nevű férfi vasárnap vetette a mélybe magát a libanoni Bejrútban található Raouche Rocks tetejéről.

A szíriai férfi nem hallotta az aggódó tömeg kiáltását, akik figyelmeztetni szerették volna, hogy várjon, mert ez nem a legalkalmasabb időpont az ugrásra.

A csónak másodpercekkel az ugrás előtt jött ki a szikla alatti alagútból, amelyet a férfi már túl későn vett észre.

A The Sun által megosztott videón látható, hogy a férfi előbb felkészül az ugrásra, majd elrugaszkodik, ezt követően már csak a hangos puffanás hallható.

A sokkoló videó ide kattintva nézhető meg.

A lap beszámolója szerint a férfi 36 méter magasból ugrott le, és egyből meghalt, ráadásul a hajó kapitányát is megsebesítette, akit jelenleg kórházban kezelnek.

2021. június 08. 17:02
A kényszersorozás áldozata lett. A TV2 riportere most megtálalta Beregszászon a sírját. Szívszorító képeket készítet...
A miniszterelnök péntek reggel beszámolt a legfrissebb kormányzati döntésekről, de beszélt arról is, hogy az ukrán t...
Taxinak csapódott egy sofőr péntek hajnalban Budapesten, a Blaha Lujza téren.
Hivatalos személy elleni erőszak és minősített könnyű testi sértés bűntette miatt indított nyomozást a Debreceni Reg...
126 millió forint. Ennyi gyűlt össze az Ökumenikus Segélyszervezet Kapaszkodó adománygyűjtő akcióján, aminek célja 1...
family
Hogy fér meg egymás mellett a játszósarok, az ugrálóvár és egy világhírű festő? A BOK-csarnokban mindezt könnyedén m...
family
Felborult hajók, eltört árbócok, kieső hajóslegendák, de egy lélegzetelállító rekord is született csütörtökön Európa...
family
Achilles-ín szakadás? Gipsz? Műtét? Palik László úgy érezte, nem hagyhatja cserben kollégáit, egy sérüléssel vitte v...
family
A borongós időjárás ellenére is felforrósodott a levegő Karcagon. A hazai szépségversenyek pápája, Fásy Ádám 2024 ut...
family