Kotrógépes bosszúálló: szó szerint romba döntötte volt főnöke életét

Az 59 éves férfi szinte porig rombolta volt főnöke luxusotthonát egy kotrógéppel, amiért elbocsátották.

Kegyetlen bosszút állt egy 59 éves férfi az egykori főnökén a kanadai Muskoka-tavaknál még július 21-én - írta a Daily Mail.

A férfi egy helyi vállalkozásnál dolgozott, ahonnan elbocsátották a pandémia idején. Az élete vélhetően nem alakult úgy a kirúgás után, ahogy szerette volna, ezért beült egy kotrógépbe, majd felkereste egykori főnöke luxusotthonát.

A 10 millió dollárt érő házat szinte porig rombolta a kanadai bosszúálló. A pusztítást az egyik szomszéd le is videózta.


A szürreális támadásban senki sem sérült meg, az anyagi kár azonban jelentős. A férfi tetemes összegű pénzbüntetést kapott, de így is bíróság elé kell állnia garázdaság miatt.

Kapcsolódó tartalmak:

Berágott a főnökére, rárobbantotta a munkahelyét

Összeveszett a főnökével, gyújtogatott

Kirúgták: bosszút állt munkahelyén

2022. augusztus 04. 20:02
Noha nem is olyan régen még a magyar kormány migráns politikájával értett egyet, igazi szélkakas módjára ma már a br...
Svédországot az elmúlt hetekben sokkolta Salwan Momika, a hírhedt Korán-égető meggyilkolása. Az eset azonban csak eg...
A kormány a múlt heti bejelentésnek megfelelően nemzeti konzultációt indít az adórendszerről, az íveket már nyomtatj...
Halálbüntetést kért az ügyészség Tyler Robinsonra, Charlie Kirk gyilkosára. A 22 éves férfi egy héttel ezelőtt lőtte...
Egy éve Mario Draghi Budapesten megkongatta a vészharangokat, ám a brüsszeli bürokraták nem vették komolyan. Most mé...
Annak, hogy egy mindenkor hivatalban lévő minisztert a hatályos szabályok szerint hogyan védenek, semmi köze nincs a...
A baloldali influenszer a Tisza Párt politikusát sajnáltatja, miközben tudomást sem vesz arról, Ruszin-Szendi Romulu...