Kitiltanák Karácsonyék a tíz évnél idősebb az autókat Budapest egyes kerületeiből - Videó

„Természetesen” az autók tulajdonosainak megkérdezése nélkül – mutat rá a főpolgármester kihívója a Mandiner által is szemlézett videójában.

Karácsony Gergely embere kitiltaná Budapest egyes kerületeiből a tíz évnél idősebb autókat – mutat rá csütörtöki videójában Szentkirályi Alexandra. Mint a főpolgármester kihívója fogalmaz:

a klímaügynökség új vezetőjének Ámon Ada, korábbi MSZP-s árnyékminisztert nevezte ki Karácsony Gergely, aki saját bevallása szerint azon dolgozik, hogy kitiltsa a tíz évnél régebbi autókat a fővárosból.

„Jelenleg 440 ezer, tíz évnél régebbi autó jár a város utcáin” – mutat rá Szentkirályi Alexandra. Mint ahogyan a főpolgármester-jelölt mondja:

ez az összes budapesti autónak közel kétharmada. Ennyit tiltana ki a klímaügynökség vezetője Budapest bizonyos kerületeiből.

Mutatjuk a kapcsolódó videót:


Címlapfotó: MTI/ Illyés Tibor

2024. május 09. 09:28
A Tisza Párt gazdasági kabinetjének adóemelési terveire Szalai Piroska miniszterelnöki főtanácsadó közösségi oldalán...
Hiába tett meg mindent a nyáron Magyar Péter, hiába az országjárás, nem tudta növelni táborát. A Fidesz digitális ho...
Tímea először megrémült, majd szakemberhez fordult.
Ismét egy kamera buktatta le a perverz férfit.
Vascsővel, kalapáccsal, baltával és karddal verte rendszeresen a feleségét egy mezőkövesdi férfi. A nőt többször le ...
ARCCAL A BETONBA! - Videón a brutális rollerbaleset, életveszélyesen megsérült egy 13 éves kislány, miután elesett a...
family
Senki sem tudja, hogy pontosan miből él, mit csinál napközben és mit éjszaka, milyen az élete valójában Pumped Gabon...
family
Már nagyon hiányoltuk őket. Nézők kiéhezett tömege várta már, hogy újra egy fedél alá kerüljenek a Kincsvadászok szt...
family
Futótűzként járja be a világot egy felvétel, amin egy influenszer párost letarol egy terepjáró, miközben ők épp élőz...
family