
Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet
Szülési szövődmények okozták Tori Bowie olimpiai és világbajnok atléta halálát - közölte az MTI. A 32 éves atlétára május 3-án találtak rá holtan otthonában.
Az amerikai sajtó az Orange állambeli orvosi vizsgálat jelentésére hivatkozva azt írta: a sportolónő nyolchónapos terhes volt, amikor komplikációk léptek fel nála.
Tori Bowie a 2017-es londoni világbajnokságon 100 méteren aranyérmet szerzett és győzött a 4x100 méteres váltóval is, amellyel a 2016-os olimpiánszintén első lett. A riói játékokon 100-on második, 200-on pedig a harmadik helyen végzett.
Címlapfotó: Twitter/@DailyLoud

Szélvihar miatt leállították az egyik francia atomerőművet

Középiskolai horror: Tanítási időben szabadult el a pokol

Az egyik űrhajós egészségi állapota miatt korábban tér vissza a Crew-11 legénysége a Nemzetközi Űrállomásról

Katasztrofális tűz tombol Ausztrália délkeleti részén

Dermesztő reggel: holttestet találtak egy óvodánál

Életre szóló sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiú, súlyos baleset történt szilveszterkor

Halálos áldozatokkal járó lövöldözés volt egy mormon templom parkolójában Salt Lake Cityben

Európa-szerte káoszt és közlekedési fennakadást okoz a hó

Zelenszkij: egy erős, jól felszerelt, 800 ezres hadsereg a legfőbb biztonsági garancia

Terrortámadás miatt több mint 45 ezer háztartásban nincs áram

Giorgia Meloni „szélsőjobboldali” politikus lett az ukrán sajtóban, miután közölte, nem küldenek katonákat Ukrajnába

Macron és Starmer katonai támaszpontokat létesítene Ukrajnában – Moszkva eszkalációt lát a tervben